/Files/images/DSC_0077.JPG

СПИСОК ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ШКОЛИ

1. Коломієць Г.М. – завідувач філії, вчитель вищої категорії, вчитель французької мови;

2. Жижкун А.М. – заступник завідувача філії з навчально-виховної роботи, вчитель вищої категорії, вчитель природознавства та образотворчого мистецтва в початкових класах, старший учитель;

3. Зайцева А.Ю. – спеціаліст, педагог-організатор;

4. Бойко С.М. – учитель вищої категорії, вчитель зарубіжної літератури та українознавства, класний керівник 7-го класу, старший учитель;

5. Заїкіна Т.М. – учитель І категорії, вчитель української мови і літератури, класний керівник 10-го класу;

6. Зінченко О.В. – учитель вищої категорії, вчитель історії, старший учитель;

7. Кривуля І.В. – спеціаліст, вчитель англійської мови, класний керівник 9-го класу;

8. Назаренко О.Ю. – спеціаліст, вчитель історії та правознавства, класний керівник 8-го класу;

9. Бажан Т.О. – спеціаліст, вчитель математики;

10. Бондар Л.М. – учитель вищої категорії, вчитель математики та інформатики, класний керівник 11-го класу, керівник творчої групи, керівник гуртка «Основи інформатики», вчитель-методист;

11. Гретченко Л.Г. – учитель І категорії, вчитель географії, біології та основ здоров’я, класний керівник 5-го класу;

12. Правосудько Г.М. – учитель ІІ категорії, вчитель хімії та української мови і літератури,класний керівник 6-го класу, керівник гуртка «Юні друзі природи»;

13. Шульга М.П. – учитель І категорії, вчитель фізики;

14. Правосудько Р.С. – учитель ІІ категорії, вчитель фізичної культури та захисту Вітчизни; керівник туристичного гуртка;

15. Бурковська Ю.О. – молодший спеціаліст, вчитель трудового навчання та образотворчого мистецтва; керівник хореографічного гуртка;

16.Кузик О.В. – учитель ІІ категорії, вчитель музичного мистецтва;

17. Котовська О.В. – молодший спеціаліст, вчитель початкових класів, класний керівник 1-го класу;

18.Кошман І.В. – учитель вищої категорії, вчитель початкових класів, класний керівник 3-го класу, старший учитель;

19.Хохлова Н.В. – учитель І категорії, вчитель початкових класів, класний керівник 4-го класу;

20.Швець О.О. – учитель ІІ категорії, вчитель початкових класів, класний керівник 2-го класу;

21.Волошаненко В.В. – учитель ІІ категорії, вихователь ГПД;

Кiлькiсть переглядiв: 21

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.