План проведення тижня початкової школи "Листопадові сходинки"

1Конкурс-виставка на "Кращий зошит, щоденник, портфоліо"Понеділок
2День відкритих дверей.
Конкурс на кращого знавця казок
Вівторок
3Загадковий конкурс загадокСереда
4Усний журнал "Уміємо вчитись, уміємо веселитись"Четвер
5Конкурс "Найрозумніший"П'ятниця

У вівторок, 24 листопада, учні початкової школи змагалися за звання найрозумнішого школяра у конкурсі «Найрозумніший». Перемогу святкували учень 4-го класу Шпильовий А. та учениця 3-го класу Носова І., які розділили 1 місце. Учениця 2-го класу Кошман Б. /Files/images/IMG_3679.JPG зайняла 2 місце.

У конкурсі на кращий зошит перемогла учениця 2-го класу Княгницька В. Краще портфоліо – в учня 3-го класу Бондаря А. та учениці 2-го класу Кошман Б.

Середа, 25 листопада, у початковій школі була приурочена українській і англійській мові. Учні 2, 3, 4 класу взяли участь у конкурсі на кращого знавця української мови «Мова моя материнська». Діти старанно і з захопленням виконували різноманітні завдання: показували знання орфографічних правил, загальну ерудицію та творчі здібності, читали напам’ять вірші Т.Г. Шевченка та/Files/images/P1060415.JPG вгадували твори за малюнками, доповнювали прислів’я та добирали ознаки до слів. У напруженій боротьбі перемогу здобула команда 2-го класу, друге місце – у команди 4-го класу, третє – у третьокласників.

А після уроків учні початкової школи захоплено спостерігали за героями вистави «Рукавичка», яку підготували та майстерно зіграли англійською мовою члени гуртка англійської мови (учні 3-го класу) під керівництвом Коломієць Г.М.

Батьки учнів початкових класів сьогодні мали змогу відвідати уроки, побачити та проаналізувати роботу своїх дітей, отримати консультацію вчителів, адже у середу був день відкритих дверей.

26 листопада в рамках тижня «Листопадові сходинки» була проведена /Files/images/P1060423.JPG виставка дитячих виробів під гаслом «У Майстра і Майстрині».Учасники мали змогу продемонструвати свої вироби у техніці квілінг, бісероплетіння, вишивання і т.інше.

Найактивнішу участь у виставці взяли учні 2 та 4 класів.

Цей день, завершувала вікторина «Літературними стежками» -літератур­на гра, яка проводилася в декілька турів. Кожний тур - подорож у різні жанри літературного світу .Всі запрошені мандрували стежками казок та зустрілися з їх героями.Діти з задоволенням брали участь у змаганні,показали свою творчість,кмітливість та фантазію.За винагороду всі діти отримали гарний настрій та позитивні емоції.

27.11.2015 р. з учнями початкових класів Івангородської школи/Files/images/P1060467.JPG учителем Хохловою Н.В. була проведена уявна подорож до країни Ввічливості. Діти відвідали острів «Чемності», подолали гори «Вихованості», у театральному лісі дізналися, які є чарівні слова, у гостинному місті зустрілися із королевою «Чистоти» та відкрили скриньку «Народної мудрості». Ця година спілкування сприяла вихованню в учнів кращих людських якостей: доброти, товариськості, милосердя, небайдужості до чужої біди, розуміння й поваги до інших.

Кiлькiсть переглядiв: 181

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.