План проведення тижня початкової школи

1Відкриття тижня початкових класів.
Скарбничка надбань "Творимо дива своїми руками"
Понеділок
2Виставка книг сучасних дитячих українських письменників «Місто читайликів».
Вікторина «Ми до тебе, казко, в гості завітали»
Вівторок
3Майстер-клас із виготовлення українських оберегів «Берегиня».
Віртуальна подорож куточками України.
Спортивні змагання «Виростаймо здорові, всі веселі та бадьорі»
Середа
4Квест «Де найкраще місце на землі».
Виставка малюнків «Я люблю Україну»
Четвер
5Колективна творча справа «Наші дружні долоньки».
Флешмоб «Вишиванка»
П'ятниця

З 11.03 по 15.03 в Івангородській філії КЗ «Олександрівське НВО №2» проходив тиждень початкових класів. Всі заходи, що були заплановані, були проведені на високому методичному рівні.

Розпочався тиждень 11 березня урочистою лінійкою, на якій учні були ознайомлені із планом проведення тижня початкових класів, дали відповіді на різноманітні цікаві запитання, що стосувалися знань, отриманих у початковій школі, і мали можливість за кожну правильну відповідь отримати фішки, які давали змогу підвищити бал навчальних досягнень на уроках. Також у понеділок вчителі початкових класів організували виставку «Творимо дива своїми руками», на якій всі присутні могли познайомитися із поробками, що зробили умілі руки учнів початкової школи.

/Files/images/00/656.pngУ вівторок, 12 березня, молодших школяриків бібліотекар Лісова О.М. ознайомила із творами сучасних українських дитячих письменників, які нещодавно з'явилися на полицях бібліотеки. Також класний керівник 3 класу Касапенко І.А. провела вікторину «Ми до тебе, казко, в гості завітали», де присутні мали змогу продемонструвати свої знання казок, а також скласти колективні казки та інсценізувати їх.

У середу, 13 березня, учні початкових класів взяли участь у майстер-класі з виготовлення ляльки мотанки. Спочатку діти дізналися історію цих оберегів, їх роль в житті наших предків, різноманіття видів та їх значення, чому в ляльок не зображують обличчя та багато іншої цікавої інформації. Потім школярі приступили до виготовлення своїх власних оберегів. Цей процес виявився нелегким, але захоплюючим, а результати – просто вражаючими.

Вчитель Меренцова А.В., яка проводила майстер-клас дякує керівнику гуртка «Фітодизайн» Олександрівського РЦДЮТ Лазаренко В.В. за надану методичну допомогу та зразки готових виробів.

/Files/images/00/657.jpgТакож у цей день хлопчики та дівчатка мали змогу здійснити віртуальну подорож мальовничими куточками України, яку підготувала і провела Касапенко І.А, та продемонструвати свої досягнення у спорті під час спортивних змагань «Виростаймо здорові, всі веселі та бадьорі». Перемогу у цих змаганнях святкувала збірна команда під командуванням Коваленка Богдана, друге місце зайняла команда Бондаренка Максима, третє – Короля Павла.

У четвер, 14 березня, класний керівник 1 класу Кошман І.В. провела для учнів 1-4 класів квест «Де найкраще місце на землі?» За кожне правильно виконане завдання хлопчики та дівчатка отримували частину пазла, а в кінці вони не тільки із пазлів склали картинку та висловлювання, а й дістали відповідь на запитання квесту . Так учні 4 класу переконалися, що не можна не любить той край, де вперше ми побачили « солодкий дивний світ, що ми звемо життям…», 3 клас впевнився, що « село моє, у мене ти єдине…», 2 клас зрозумів, що саме у рідній домівці – щастя дитини, бо тут виростає її доля, а 1 клас довів усім присутнім, що «ніхто і ніколи не може без школи». При виконанні завдань квесту байдужих не було, адже кожен хотів справитися із завданням першим і принести своєму класові перемогу.

/Files/images/00/658.pngЗацікавили школярів і малюнки юних художників, адже в четвер також була проведена виставка малюнків «Я люблю Україну».

Нині вишиванка переживає піднесення і відродження, адже українці згуртувалися так, як ніколи, з любов’ю підтримуючи власні традиції. Елементи української вишивки все частіше використовуються в дизайні одягу, і не лише українці- навіть голлівудські красуні залюбки одягають ніжну вишиту вдяганку. Тепер носити вишиванку стало не тільки патріотично, а й модно та ексклюзивно.

Саме тому в останній день тижня було проведено з учнями 1 - 4класів годину спілкування на тему: «Українські рушники – виток нації» та яскравий флеш – моб «Вишиванка», який справив незабутнє враження на школярів.

/Files/images/00/Рисунок23.png«Витоки здібностей і обдарування дітей - накінчиках їхніх пальців. Відпальцівйдуть найтонші нитки - струмочки, які живлять джерело творчої думки. Іншими словами, чим більше майстерності в дитячій руці, тим розумніша дитина », - писав В. Сухомлинський. Саме тому завершився тиждень колективною творчою справою «Наші дружні долоньки». Всі діти захоплено малювали своїми долоньками незвичайні композиції: ніжні весняні квіти тюльпани, красуню-весну, чудових лебедів та чарівні дерева. Це ще раз підтвердило, які обдаровані наші діти, як звичайна справа може розкрити безліч талантів, розвивати фантазію дітей, спонукати їх до нових нестандартних рішень. Тиждень завершився урочистою лінійкою «Закриття тижня початкових класів», де підведено підсумки роботи і винесено подяку всім активним учасникам.

Кiлькiсть переглядiв: 846

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.