Звіт про роботу шкільного парламенту за І семестр 2015-2016 навчального року

З 2 вересня парламент Івангородської загальноосвітньої школи розпочав свою роботу. 4 вересня відбулось перше засідання на якому обрали нових членів учнівського самоврядування, та ухвалили рішення про те,щоб залишити Козачок Карину на посаді президента шкільного парламенту дітей.

4 вересня здійснили довибори шкільного парламенту.

7 вересня комісія освіти і порядку разом з іншими учнями взяли участь у диктанті до Міжнародного дня грамотності.

10 вересня комісія освіти провела перевірку наявності в учнів підручників та щоденників.

З 21 по 25 вересня взяли участь у конкурсі учнівських робіт «Моє майбутнє – майбутнє Вітчизни» та відбірковому турі районного чемпіонату з інтелектуальних ігор «Що?Де? Коли?»

Протягом жовтня місяця учнівське самоврядування виконало ряд завдань. Серед них такі: комісія культури і відпочинку допомагала в організації святкової лінійки та вечора відпочинку присвячених Дню вчителя, редколегія випустили вітальну стіннівку. Комісія культури серед учнів 7-8 класів провела рекламно-просвітницьку кампанію «Ми за життя без тютюну, алкоголю, наркотиків». 16 жовтня взяли участь у відбірковому турі районного чемпіонату з інтелектуальних ігор «Своя гра?» 23 жовтня члени шкільного парламенту провели тематичну прес-інформацію присвячену 69 річниці з дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.

24 жовтня комісія освіти і дисципліни на чолі із Гуменюк Оксаною провели рейд-перевірку «Бережи шкільне майно», під час якої був проведений огляд шкільних парт і стільців. В результаті перевірки отримали такі результати:

Кабінет географії – задовільний стан;

Кабінет зарубіжної літератури та російської мови – зразковий стан;

Кабінет інформатики – задовільний стан;

Кабінет історії – зразковий стан;

Кабінет хімії – задовільний стан;

Кабінет фізики – задовільний стан;

Кабінет української мови – задовільний стан;

Кабінет французької мови – парти пописані;

Кабінет трудового навчання – задовільний стан;

1 клас – задовільний стан;

2 клас – задовільний стан;

3 клас – задовільний стан;

4 клас – парти подряпані і пописані.

Протягом двох навчальних місяців комісія освіти проводила перевірку стану учнівських зошитів і підручників, а також був проведений конкурс «Кращий зошит» і нагороджені учні, у яких зошити як ззовні так і всередині, на думку комісії освіти, є найкращими.

Також систематично перевірялися зошити успішності і виявили такі результати:

Тривалість ведення: 1. 10 клас – 10 тижнів; 2. 9 та 5 клас - 9 тижнів; 3. 8 клас - 4 тижні; 4. 7 клас – 2 тижні; 5. 6 клас – 1 тиждень;

Заповненість: 9 клас - погано 3 б.; 10 клас - 4 б.; 7 клас - 4 б.; 6 клас - 3 б; 8 клас - 5 б.; 5 клас - 4 б.

Зовнішній вигляд:10 клас – 5б.;5 клас – 5б.; 6 клас – 5б.; 7 клас – 4б.; 8 клас – 4б.; 9 клас – 1б.

У рамках визначної дати в історії нашого народу, мова йде про 9 листопада – день української писемності, члени ШПД взяли активну участь у розробці та проведенні виховних заходів присвячених цій події. 8 листопада спільними зусиллями педагога-організатора та очільників комісій культури та освіти було проведено відкритий виховний захід для учнів школи. На урочистості звучали українські поезії та вірші, що є підтвердженням усієї краси та неповторності нашої мови. 21 листопада – День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій. Представники комісії культури та відпочинку взяли активну участь у підготовці дня скорботи, і провели відкритий виховний захід для учнів 9-11 класів. 29 листопада комісія освіти зробила перевірку учнівських зошитів та відзначили кращих.

6 грудня члени учнівського самоврядування взяли участь у розробці та проведенні святкової лінійки присвяченої Дню збройних сил України та 29 грудня взяли участь у проведенні Новорічного свята.


Активну роль у підготовці сьогоднішніх школярів до реального суспільного життя і формування в них готовності виконувати свій громадянський обов’язок покликане відігравати учнівське самоврядування в загальноосвітній школі. Учнівське самоврядування надає можливість дітям та молоді практикуватися у входженні в соціальне середовище. Беручи участь у реалізації соціально значущих проектів, програм, моделей, сьогоднішній учень набуває певного життєвого, соціального досвіду, формує свої організаторські вміння, креативні якості, і, щонайголовніше, усвідомлює важливість цієї справи


Девіз:Пропонуй! Плануй! Організовуй! Виконуй!/Files/images/listopad_2015/CAM00072.jpg

Принцип роботи:Самі вирішили, самі зробили, самі відповідаємо!

Шкільний парламент Івангородської загальноосвітньої школи працює за такою структурою: організація "Веселка" (1-4 класи), молодіжна організація "СТЕМ". У "Веселці" у кожному класі працюють староста класу, прес-інформатор, друзі спорту, друзі книги, друзі природи.

До складу молодіжної організації СТЕМ входять: президент парламенту, комісії культури та відпочинку, освіти та порядку, спотру та туризму, редколегії, вожатих.


Сьогодні шкільний парламент успішно працює під пильним керівництвом очільників комісій та президента школи.

/Files/images/listopad_2015/P1050596.JPGКозачок Карина Голова учнівського самоврядування та очільник комісії культури та відпочинку.Учениця 11 класу, яка не тільки гарно навчається, а ще і є активним учасником шкільного життя. Молода, ініціативна і сповнена нових ідей та бажання змінити світ на краще. /Files/images/listopad_2015/P1050587.JPGЗінченко Владислав Голова комісії освіти і порядку. Позитивний і активний учень 10 класу, який має чітку позицію у вирішенні важливих загальношкільних питань. /Files/images/listopad_2015/P1050588.JPGФундовна Катерина Голова комісії вожатих.Учениця 10 класу. Щира, відповідальна і творча особистість, яка залюбки допоможе у будь-якій ситуації . /Files/images/listopad_2015/P1050599.JPGДеліцой Ілля Голова комісії спорту і туризму. Учень 9 класу. Спортивний, активний і завжди сповнений бажання поділитися своїми знаннями із розвитку туризму з іншими учнями. /Files/images/listopad_2015/P1050601.JPGПидорич Тетяна Голова редколегії. Учениця 11 класу, яка гармонійно поєднує доброту та справедливість у вирішенні важливих учнівських питань.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 178

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.