Тиждень історії і права

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани», – цей безсмертний вислів М.Т. Рильського відомий, напевно, кожному українцеві. Дійсно, важко переоцінити роль історичних знань для життя людини, адже саме досвід минулого сприяє формуванню свідомої особистості, яка здатна орієнтуватися в сучасних політичних та соціокультурних процесах. На сучасному етапі нагальною потребою є виховання у школярів активної громадянської позиції, рис патріотизму, релігійної та національної терпимості, що не можливо без поширення правових та історичних знань. Тому в Івангородській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів ведеться активна робота з метою залучення підростаючого покоління до пізнання історичного минулого людства та надбань сучасної правової науки./Files/images/listopad_2015/IMG_1633.JPG

Із 7 по 11 грудня 2015 р. у школі проходив тиждень історії та правознавства. Учні поринули у світ цікавого «історичного» життя, відчули себе справжніми мандрівниками складними, але захоплюючими стежинами минувшини. Розпочався тиждень лінійкою, де учні повідали про складні та цікаві шляхи історичної науки в стінах рідної школи. Також, було оголошено про план заходів, що будуть проводитись протягом тижня. Цікавою історичною інформацією порадувала учнів школи також історична газета «Колесо історії», перший випуск якої припав на відкриття тижня.


Вівторок, 8 листопада, зібрав команди 5 та 6 класів на гру «Мандрівка в минуле». Учні завзято демонстрували свої вміння в різних конкурсах використовуючи не лише свої теоретичні знання з предмету, але й ерудованість, спритність, артистизм. За результатами конкурсу перемогла команда 6 класу, однак п’ятикласники впевнено заявили, що прагнуть реваншу на наступний рік.

Середа також не оминула учнів цікавими подіями, саме в це день команди учнів 7 та 8 класів зібрались позмагатись у грі «Історичний калейдоскоп». Гра була цікавою та напруженою, в основних конкурсах лідирували учні 7 класу, однак, останній конкурс виявився вирішальним і фортуна посміхнулась команді «Історики» (8 клас)./Files/images/listopad_2015/IMG_1646.JPG


10 грудня відзначають Всесвітній День прав людини, тому збірні команди 9, 10 та 11 класів зібрались на Турнірі Юних правознавців. Діти демонстрували свої знання в різних галузях права, розв’язували юридичні задачі, виявляли акторську майстерність, стратегічні вміння. Перемогу здобула команда 11 класу, інші учасники у винагороду отримали гарний настрій та позитивні емоції.

У п’ятницю відбулось підведення підсумків тижня. Учні за допомогою тижня усвідомили, що кожна людина має своє коріння і гармонійно розвинену особистість не можна уявити без глибоко усвідомленого почуття національної гідності. Всі ми, вся наша велика шкільна родина живемо в історії, живемо історією своєї батьківщини, свого краю, свого роду. Людина лише тоді стає активним членом суспільства, коди досконало знає, хто вона, якого вона роду.

Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.