Звіт про роботу

табору

з денним перебуванням « Країна мрій»

При Івангородській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів з 2 червня 2015року по 17 червня 2015 року працював табір з денним перебуванням

«Країна мрій».

В таборі працювало 8 вихователів, 1 старший вихователь, 1 кухар, 1 підсобний працівник по кухні, 1 завгосп, 1 прибиральниця, та начальник табору.

Для роботи табору з денним перебуванням «Країна мрій», було виділено 3 класні кімнати, спортивний зал та спортивний майданчик.

За 14 днів оздоровилося 31 учень, серед них:

- Діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 1;

- Діти, батьки яких знаходяться в зоні АТО – 2;

- дітей, які постраждали від аварії на ЧАЕС – 1 ;

- діти з малозабезпечених сімей -8 ;

- діти з багатодітних сімей - 9;

Мета роботи пришкільного літнього табору – розробити та втілити в життя заходи спрямовані на покращення та зміцнення фізичного та психологічного здоров’я дітей, забезпечити всебічний розвиток особистості дитини, розвиток пізнавальної активності учнів, навчити дітей працювати в колективі, виявити лікарські якості учнів.

При складанні плану роботи табору враховувались уподобання дітей можливості для розвитку творчого потенціалу, задоволення їх особистих інтересів у процесі ігор та розваг.

У таборі було забезпечено дворазове щоденне харчування. Діти вживали свіжу, доброякісну, вітамінізовану їжу.

Кожен день перебування дітей у таборі був наповнений новими справами, зустрічами та розвагами, мав свою назву, план роботи. Свої таланти учні продемонстрували під час проведення таких заходів як : «Алло! Ми шукаємо таланти», флеш-мобу «Я люблю Україну!», конкурсу екібани «Мовою літа», конкурсу «Несміяна».

Під час роботи табору велика увага приділялась оздоровленню школярів, було проведено комплекс заходів зі зміцнення здоров’я дітей, пропаганди здорового способу життя : спортивні змагання «Козацькому роду нема переводу»,спортивний турнір «Олімпіада», розважальна програма «Малі Олімпійські ігри», спортивна гра «Старти Надій». Крім того кожен день роботи табору починався з зарядки під веселий музичний супровід, а вихователі регулярно проводили інструктажі з ТБ, бесіди.

Велика увага приділялась національно-патріотичному вихованню, залученню дітей до національної культури, прищепленню їм поваги до рідної мови, традицій. Для цього було проведено тематичний день «День маленьких українців», конкурс «Інсценізація української народної пісні», години спілкування «Хто такий патріот?», «Ми діти твої, Україно!».

Нововведенням в цьогорічній роботі табору була програма занять з англійської мови для вихованців табору. Було складено графік згідно якого вчитель англійської мови Коломієць Г.М. проводила заняття по загонах. Крім того в таборі цікаво та змістовно проходив «День англійської мови»: діти малювали вітальні листівки, складали привітання, брали участь у захопливій грі «Подорож у казковий світ Into the world of Fantasy».

Велику увагу звертали вихователі на формування позитивних моральних звичок та ідеалів. Кожен день вони проводили години спілкування, міні диспути, у ході яких діти вчилися бачити певні моральні проблеми з різних позицій, вчилися спілкуватися, дружити, співпрацювати в групах, доводити свою думку, чи навпаки, міняти, якщо вона хибна.

Значну допомогу в організації цікавого і змістовного життя у таборі надала сільський бібліотекар Хатько С. А. Вона організувала для дітей цікавий захід на природі «Подорож у країну Добралію», діти виконували різні завдання, зустрічались з казковими героями, говорили про моральні якості, засуджували погані звички, малювали на асфальті кольорові малюнки про доброту.

На завершення табірної зміни було проведено загально табірне свято «Солодке дерево», де всі діти отримали призи та нагороди.

В цілому працівники табору реалізували поставлену мету по оздоровленню дітей та покращення рівня їх фізичного та психічного здоров’я. Їм вдалося створити сприятливі психологічну атмосферу та знайти індивідуальний підхід до кожного вихованця табору.

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.