У нашій пам’яті вони назавжди залишились …

/Files/images/znchenko_o/P1070103.JPG У плині часу, вирі подій наше життя здається таким швидким та невпинним…Два роки…рівно стільки минуло із того дня, коли перші національно-свідомі українці вийшли на центральну площу країни – Майдан Незалежності. Саме це місце, ці люди стали провісниками нової долі. Стоячи там, під жовто-блакитними прапорами, вигукуючи патріотичні гасла, вони навіть не здогадувались у що переросте цей вияв волі та свободи. Неможливо описати все те, що відбувалось на Майдані, тому/Files/images/znchenko_o/P1070117.JPG що у кожного цей біль свій, особистий, але із гордістю та скорботою у голосі ми вимовляємо такі, ще зовсім нещодавно невідомі жодному із нас слова «Небесна сотня». Це перші, хто загинув під час Революції Гідності… Але у нашій пам’яті вони назавжди залишились. Педагогічний та учнівський колектив Івангородської загальноосвітньої школи провели єдиний урок пам’яті «Герої не вмирають…просто йдуть» та організували перегляд документального фільму «Зима у вогні» для школярів 5-11 класів. Учні підготували повідомлення, скорботні поезії, відеофільми, які гучним криком виривалися із їхніх юних сердець. Це їхній жаль і туга за тим, що на очах батьків, близьких і рідних блищать сльози, чиї «ангели» уже на небесах…Тож ми знаємо своїх героїв, і з гордістю промовляємо «Слава Україні!Героям слава».


До 85-річчя Л. Костенко

/Files/images/P1040186.JPG Поезія – це, коли душа не знає спокою, коли почуття потребують виходу. І саме тоді народжуються поетичні твори, яким судилося бути вічними.

Саме до такої поезії належить творчість Ліни Костенко. Тож чергове наше Свято було приурочене цій славетній українській поетесі.

Першою частиною нашого заходу було представлення презентації , підготовленої учнями 11 класу про життя та творчість Ліни Василівни Костенко.

Наступний етап Свята Поезії – конкурсне декламування віршів поетеси напам’ять. Звичайно, для того, щоб визначити найкращих, потрібне непідкупне , толерантне та поважне журі. Тож, як завжди, цю «роль» виконували директор школи Олександр Володимирович та начальник районного управління юстиції Надьон Олена Станіславівна.

Не заздрю я шановному журі , адже діти підготувалися дуже гарно і вибрати найкращих було важко.

Та все ж у нелегкій боротьбі були визначені переможці. Ними стали:

1.Гуменюк Оксана

2.Козачок Карина

3.Мельник Катерина

4.Айрапетян Торос

Хочеться подякувати Олені Станіславівні за незвичайні та корисні подарунки, які вона вручила учасникам. А всім учням подякувати за активну участь у цьому заході.

Хай Поезія не вмирає в наших серцях! Фотогалерея


Шевченкове слово в нашому серці

/Files/images/P1040043.JPG Перші весняні дні для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Щороку на початку березня в Івангородській ЗОШ відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківським тижнем.

Учителі готують і проводять тематичні уроки, бесіди, літературні години,інформаційні хвилинки, літературні читання, літературні години вшанування пам’яті тощо, присвячені творчості Тараса Григоровича Шевченка. Кращому сприйняттю особистості митця сприяють книжкові та художні виставки, експозиції.

Учасники змагань доводять, що, звертаючись до Кобзаря, вони «причащаються вічністю», мудрішають, духовно зростають, бо Тарас Шевченко для кожного свідомого українця є символом незламності духу, справжності, патріотизму й щирої любові до України.

Школярі пишуть твори, створюють презентації,малюють малюнки до творів Т.Г.Шевченка.

Таким чином, творчість Т. Шевченка є імпульсом до розуміння суті української історії, життя народу. Із упевненістю можна говорити, що «Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави», через сприйняття поетової спадщини народ України «національно самостверджується, морально зміцнюється, духовно очищується». (Більше про проведення Шевченківського тижня у дивіться у вкладенні).


Звіт про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему:

«Захист людини в надзвичайних ситуаціях»

Згідно плану роботи з 13 по 17 жовтня в школі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Захист людини в надзвичайних ситуаціях»

Класними керівниками 1-11 класів проведені такі виховні години: «Безпека повсякденного життя» (Хохлова Н.В.), «Небезпеки, що оточують нас» (Котовська О.В.), «Сам собі рятівник» (Ткачук А.С.), «Азбука безпеки» (Кошман І.В.), «Індивідуальні засоби захисту людини в надзвичайних ситуаціях» (Бойко С.М.), «Екологічні проблеми сьогодення» (Назаренко О.Ю), «Індивідуальні та колективні засоби захисту людини» (Коломієць Г.М.), «Дії людини в надзвичайних ситуаціях» (Заїкіна Т.М.), «Індивідуальні та колективні засоби захисту людини в надзвичайних ситуаціях» (Бондар Л.М.), «Безпека на дорозі – безпека життя» (Правосудько А.М), «Як надати першу допомогу потерпілим при НС» (Гретченко Л.Г.). Також класні керівники провели тематичні бесіди з безпеки життєдіяльності та прес-інформацію «Цивільний захист - обов'язок кожного»

Педагогом-організатором Марандою М.С. була проведена лінійка «Захист людини в надзвичайних ситуаціях» та тематична лінійка єдиного Дня ЦО.

Вчитель фізкультури Правосудько Р.С. провів день Цивільної Оборони. Під час якого були організовані та проведені спортивні змагання, естафети, тренування по одяганню протигазів, захисних костюмів, по транспортуванню і мобілізації постраждалих під час HC тощо.

Січкар С.М. разом із редколегією ШПД провели конкурс малюнків на тему «Збережемо своє життя». Кращі малюнки намалювали такі учні: Сорока Марина (9 кл.), Правосудько Діана (5 кл.), Маранда Анастасія (5 кл.).

Участь учнів в проведенні «Дня цивільної оборони» та «Тижня безпеки життєдіяльності» дала змогу закріпити їх теоретичні знання та практичні уміння діяти в екстремальних ситуаціях для збереження власного життя

Кiлькiсть переглядiв: 132

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.